Objevte klíč k lepšímu životu po všech stránkách

Pavla Heřmanovská

Pavla Heřmanovská

Co je velký a utajený klíč k lepšímu životu po všech stránkách? Nevíte?

Čím víc o tom přemýšlím, co mi před lety nastartovalo kvalitní život a co mi ho sem tam zabrzdí, jsem si více než jistá, že je to láska k sobě. Na den, kdy jsem si plně uvědomila, že mít ráda sama sebe je to nejdůležitější, co můžu ve svém životě  udělat, si dodnes živě pomatuji.

Uvědomila jsem si, že:

  • Já jsem na prvním místě
  • Jsem jedinečná
  • Chci se více chválit a oceňovat
  • Chci se o sebe více starat
  • Chci vždy říkat to, co si myslím
  • Dovolím ostatním jen to, co bude k mému prospěchu
  • Zasloužím si úspěšný život

Je to zcela jednoduché a přesto většina lidí stále dělá opak. Většina lidí neví, jak nalézt lásku k sobě. Neuvědomují si svoji naprostou jedinečnost. Stále se podceňují, pochybují o sobě a upřednostňují své sourozence, děti či manžela. Nemají rádi sami sebe. Lidi nejsou šťastní, jsou nespokojení, nevědí jak vycházet s ostatními lidmi. Je to jako nemoc, která je rozšířena všude kolem nás. Jak se projevuje? Obezitou, závislostí na alkoholu, cigaretách  nebo jiných látkách, problémy se vztahy nebo s penězi.

Lidé si ničí tělo a zdraví, chovají se k sobě neuctivě. A neuvědomují si, že jak se chovají sami k sobě, tak se k nim chovají i ostatní lidi. Jsou v zamotaném kruhu, který jim moc dobrého nepřináší.

Když nemají rádi sami sebe, neumí mít rádi ani ostatní lidi. Hledají uznání a lásku u jiných lidí, kde ji však nikdy nenajdou. Jedině schopnost milovat sebe sama otevře bránu k lepším vztahům.

Láska k sobě dokáže vše vyléčit. Když začnete mít rádi sami sebe, váš život se začne významně měnit. Je zde jediná podmínka. Vaše rozhodnutí. Rozhodnutí, které vám navždy zlepší život.

Nikdy mi nikdo nic o tom, že se mám mít ráda, neříkal. A už vůbec ne jak na to! Musela jsem na to, co znamená láska k sobě a jak moc je důležitá, přijít sama.

Pokud jste na tom stejně jako já, právě pro vás jsem připravila přednášku na téma Mějte rádi sami sebe! Přinese vám váš klíč k lepšímu životu po všech stránkách.

Příspěvek byl publikován v rubrice Přednášky ZDARMA se štítky , , . Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *